O nas

Desk Rolls Royce
Desk Rolls Royce

Działamy od 11 lat na rynku reklamowo internetowym, tworzac strony, aplikacje i inne.
Od 2014 roku uruchomiliśmy produkcję mebli z części samochodowych, a także różnorakich gadżetów związanych z branżą.
Nasza działalność spotyka się z dużym zainteresowaniem zarówno mediów jak i klientów zmawiających u nas produkty.
Branża w której działamy jest branżą bardzo niszową, a zarazem wzbudzającą duże emocje.

 

W kraju praktycznie nie istnieje konkurencja na taką skalę.

- Rearanżujemy przedmioty codziennego użytku od czajnika poprzez systemy oświetleń do pojazdów mechanicznych. Efekt osiągamy dzięki znajomości technologii, pomysłowości oraz dostępności do materiałów oraz producentów.

- Posiadamy własne zaplecze technologiczne, galwanizernie, metaloplastyka, warsztaty mechaniczne i samochodowe.

- Mamy zaplecze designerskie pomagające łączyć pomysł klienta z rzeczywistością i możliwościami technologicznymi.

- Tworzymy przedmioty abstrakcyjne, które nie mają realnego zastosowania.

- Nie ograniczamy się do zaleceń klienta, zawsze staramy się podpowiadać różne rozwiązania.

- Dzięki szerokiemu spektrum działalności jesteśmy bardzo niszową firmą na rynku.

- Skala naszej produkcji pozwala twierdzić, iż jesteśmy największą tego typu firmą w Polsce.

- Nasz zespół składa się z inżynierów - mechaników, artystów, programistów, informatyków, pracowników technicznych, rzemieślników i wielu innych.

- Stosujemy oprócz tradycyjnych, najnowsze technologie począwszy od kucia metalu, a skończywszy na komputerowym wycinaniu CNC czy druku 3D.

- Rewitalizujemy również obiekty zabytkowe czy zniszczone, włącznie z odtwarzaniem brakujących elementów.

- Tworzymy produkty na zlecenie od podstaw, tzn. wymyślamy ich wygląd, konstrukcję itp.

- Mamy możliwość produkowania przedmiotów seryjnie, tzn. w pełni powtarzalne.

- Realizujemy kompletne wyposażenia wnętrz, włączywszy wszystkie ich elementy. Od systemów oświetlenia, aranżacje ścian/przegród, poprzez systemy wypoczynkowe, audio video, aż po realizacje łazienek czy kuchni. Wykonujemy to w unikalnym stylu wg. zaleceń klienta.

- Nasze prace cechuje niepowtarzalność oraz unikatowy sposób doboru materiałów co skutkuje wyjątkową indywidualizcją.

- Wykonujemy również wyposażenia ogrodów i przestrzeni małej architektury wokół obiektów.

- Do naszych prac zaliczają się również materiały reklamowe dla klientów. Także i tu mamy szeroką gamę działania, od metalowych wycinanych komputerowo wizytówek, poprzez kreacje mechaniczne nadwozi czynnych samochodów do reklam typu outdoor wykonanych w sposób szokujący, zaskakujący i nietuzinkowy.

- Pracujemy głównie w metalu, ale dokonujemy również szokujących połączeń różnych materiałów. Wykonujemy prace łącząc tak różne materiały, iż powoduje to wrażenie abstrakcji czy nierealności. Zawsze jednak efekt jest ten sam: pełne zaskoczenie widza.

- W dziedzinie elektroniki użytkowej łączymy tradycyjne przedmioty typu TV, czy barek z elementami wyposażenia wnętrz ze sterowaniem elektronicznym na pilota, wi-fi czy GSM. Oferujemy również integrację z systemami typu Inteligentny Dom np. Fibaro.

- Duża część wykonywanych przez nas przedmiotów użytkowych posiada dodatkowe funkcje jak np. lampa wisząca może być sterowana mechanicznie zmieniając kierunki snopu światła, czy barek mający dodatkową funkcję jeżdżenia po salonie w sposób inteligentny za klientem (system wykrywania Fibaro) czy mogący być sterowany ręcznie z joysticka przez
klienta, czy też samobieżne fotele/sofy/stoły z własnym zasilaniem. Opieramy się np. o rozwiązania samobieżnych odkurzaczy (powrót do bazy i ładowanie akumulatora).

- Opracowujemy również biżuterię bazującą na elementach metalowych. Praktycznie w każdym stylu z naciskiem na Steampunk. I tu również w grę wchodzą pojedyncze egzemplarze jak i serie pod klienta.

- Posiadamy dostęp do unikalnych części jak np. nadwozia legendarnych smochodów takich jak : AC Cobra, Porsche 356, Lotus, Lamborghini, Syrena Sport czy nawet projekt New Warsaw.

- Możemy również na zamówienie stworzyć prototyp nadwozia nieistniejącego samochodu (czy innego pojazdu) pod pomysł klienta i zrealizować np. meble z takich elementów.

- Stylizujemy też pod wnętrza różnego typu maszyny, od maszyn domowych/przemysłowych,poprzez motocykle, samochody a nawet jachty, aż do industrialnych ścian fabrycznych.

Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością i są sygnowane przez znanych Designerów.

Zapraszamy też do współpracy wszystkich związanych z naszą branżą.

 

mgr inż. Jacek Wyrębkiewicz